Trojanhelp

Přidejte si web do oblíbených položek  

ZnackaNejčastější problémyZnacka

Problém s domácí stránkou
Spuštění ochranného módu
Erotické a warez stránky
Co je to Spyware?
Návod na program Hijackthis

Trojan doporučuje

Získej 5000 Kč u Včely
 

 

 

Zasílání novinek na email

 

Ikonka webu

Ikona

TOPlist

Valid HTML 4.01!

Valid CSS!

 

 

Co je to crack?

Crack je soubor, který dokáže zničit ochranu u shareware a trialware programů a dokáže tak zplnohodnotnit program na tzv. "Full verzi" a to tak že odstraní nebo zastaví počet dnů, které u těchto shareware a trialware programů ubývají ve zkušební době dané autorem programu. Vždy je třeba si uvědomit, že používaní cracku je nelegální a nezákonné, porušuje práva a licenční ujednání o programu!!!! Dále se někdy používá místo cracku tzv. KEYGEN. Ten vygenerovává sériová čísla k programům. I jeho používání je protizákonné!!!!!

Obsahuje crack (keygen) spyware nebo viry?

Samotný crack nebo keygen, většinou spyware nebo viry neobsahují, ale soubor ve kterém se stahuje může obsahovat spyware nebo vir. Stránky kde se dají tyto cracky nebo keygeny stáhnout jsou spyware a viry přímo nabouchané. Jedná se o tzv. Warez stránky (více o warez stránkách). Soubor ve kterém je crack nebo keygen uložen je většinou .ZIP nebo .RAR. Na obrázku si prohlédněte jak takový soubor vypadá a kde je schované spyware nebo vir. Po rozbaleni zipu nebo raru se nám ukáže následující:

obraz

Pokud se stane že kliknete na položku označenou NEKLIKAT, doporučuji vám ihned spustit program Adaware nebo Spybot. Pokud tyto programy nevlastníte, updatujte váš antivirusový program a pročistěte si pc. Poté doporučuji nainstalovat zmiňované programy.

Webmaster | Spyware.er.cz | ICQ | Kontakt | ©2004 Trojanhelp.wz.cz