Přidejte si web do oblíbených položek  

Nejčastější problémy

Problém s domácí stránkou
Spuštění ochranného módu
Erotické a warez stránky
Co je to Spyware?
Návod na program Hijackthis

Trojan doporučuje

Získej 5000 Kč u Včely
 

 

 

Zasílání novinek na email

 

Ikonka webu

TOPlist

Valid HTML 4.01!

Valid CSS!

 

Pokud velice rádi surfujete po erotických a warez (warez = web stránky s nelegálnim softwarem, filmy, cracky, seriová čísla k programům a pod.ke stažení) stránkách, doporučuji vám držet se následujícich kroků:

Používat na prohlížení těchto druhů www stránek Mozillu nebo Firefox. Jsou to vynikající webové prohlížeče a jsou česky a zdarma!! Internet Explorer je velice nedokonalý prohlížeč co se týče ochrany a obsahuje spousty děr, kterými proniká spyware, viry a další červy do Vašeho PC. Pokud ho použijete pro prohlížení těchto druhů stránek, na 99% se Vám na PC uhnízdí spyware nebo hijacker (nechtěná domácí stránka). Seznam nejvíce navštěvovaných a nakažených stránek je zde.

!!UPOZORNĚNÍ: S PŘÍCHODEM WINDOWS SERVICE PACKU 2, PŘICHÁZEJÍ NA WAREZ STRÁNKÁCH KDEJAKÉ NÁSTRAHY, PODÍVEJTE SE NA JEDNU ZNICH (vidoe ukázka,klikněte zde)!!

Také s tímto případem (viz obrázek) se můžete setkat

Pokud kliknete na INSTALL, tak se Vaše PC 100% nakazí spywarem, virem nebo dialerem. V některých případech se nakazíte i po kliknutí na DON'T INSTALL. Z takovéto stránky doporučuji ihned odejít a na nic neklikat!!!!.

Trojantip: Pozor!! Nové druhy dialeru útočí v emailových přílohách. Neotvírejte nic, co neznáte!!

NIKDY NEKLIKAT NA NIC CO JE OZNAČOVÁNO JAKO FREE (zadarmo). Jedná se o lest za kterou je většinou schovaný dialer nebo vir, který vám může pěkně prohnat peněženku (více o dialerech).

 

Máte-li zájem, podívejte se na video ukázku dialeru jak pracuje.

 

I takto může vypadat dialer, který vás láká k zavolání na uvedené číslo pro získání kódu, kterým se přihlásíte.

Nikdy nikam nevolejte, nebo se nedoplatíte. Všimněte si malého nápisu international rates apply. To znamená, že se vám budou počítat mezinárodní sazby za volání, pokud voláte z jiného státu. V AGREEMENT (dohoda) se nachází upozorňující podmínky pro zájemce dialer použít. Nic moc se tam nedočtete, především to, že se jedná o placenou službu s poplatky.

 

VŠECHNY VYSKAKUJÍCÍ OKNA ZAVÍRAT POMOCÍ KŘÍŽKU, NEKLIKAT ANO/NE, YES/NO.

POUŽÍVAT LEPŠÍ PROHLÍŽEČ NEŽ JE INTERNET EXPLORER, TŘEBA FIREFOX, OPERU APOD. (Více o bezpečném prohlížení)

POUŽÍVAT FIREWALL

PRAVIDELNĚ ČISTIT PC

Pokud se vám stalo, že po návštěvách těchto stránek máte problemy s domácí stránkou (přepisování, odkaz na jinou adresu apod.), odpověď najdede zde.

Doporučuji také přečíst příběh Honzy a dialeru, který najdete zde.

Pokud jste velcí surfaři na erotice, pornu a warezu, doporučuji pročistit vaše PC, pokaždém zkončení vaší práce s PC. Návody na čištění, najdete zde.

 

Webmaster | Spyware.er.cz | ICQ | Kontakt | ©2004 Trojanhelp.wz.cz